sowie

Wybory samorządowe, parlamentarne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-04-27 14:46

Ostatni komentarz: Ponoć w Parlamencie Europejskim łatwo mozna zarobić. Czy się stoi czy się leży 120 000e się należy.
dodany: 2009.05.16 23:15:46
przez: XYZ
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-13 09:40

Ostatni komentarz: Szanowni mieszkańcy Wałbrzycha głosujcie na Andrzeja Zibrowa. Gdyż jest to odpowiednia kandydatura na to stanowisko. Już jako prezes Wałbrzyskiej koksowni pokazał że jego działania są zdecydowane i zawsze osiąga wyznaczone cele.
dodany: 2009.03.19 20:20:10
przez: Marcin
czytaj więcej
Waldemar Kujawa chce być burmistrzem Boguszowa-Gorc
2009-04-14 09:48

Na dobre rozpoczęła się kampania kandydatów ubiegających się o fotel Burmistrza Boguszowa-Gorc. Jako pierwszy o swoich zamiarach publicznie powiedział Waldemar Kujawa, który w tej kadencji pełnił mandat radnego Radcy Miejskiej Boguszowa - Gorc.
- Po pierwsze od dwóch lat starałem się, aby w Lokalnym Programie Rewitalizacji miasta wpisane zostały zadania z obszaru mieszkalnictwa i uważam, że te zadania powinny być traktowane jako priorytetowe. Drugi element programu rewitalizacji to basen. Uważałem, że w ramach tego programu najlepszą funkcją użyteczności, z której mogli by korzystać mieszkańcy, byłaby właśnie ta niecka – mówi o swoich planach Waldemar Kujawa, kandydat na burmistrza Boguszowa-Gorc.


Zdaniem polityków prawicy, popierających kandydaturę Waldemara Kujawy, osoba ta ma duże szanse na sukces w najbliższych wyborach na stanowisko burmistrza Boguszowa-Gorc.
– Jestem pracodawcą Waldemara Kujawy, więc mogę naprawdę powiedzieć, że osoba ta zna się na najważniejszej chyba rzeczy, jaka jest do zrobienia w gminie, a mianowicie zna się na środkach unijnych. Znajdujemy się w bardzo ważnym momencie pozyskiwania tych środków. Pan Waldemar Kujawa opracował dwa duże wnioski, a jeden z nich to tzw. „Stara Kopalnia”, czyli największy sukces w procesie pozyskiwania środków dla Wałbrzycha – zachwala Piotr Kruczkowski, prezydent Wałbrzycha.
Jak przekonuje Piotr Kruczkowski, w latach 2007-2009 kandydat popierany przez Platformę Obywatelską oraz Prawo i Sprawiedliwość, pozyskał na realizację różnych przedsięwzięć 36 milionów złotych. Zdaniem posłanki Anny Zalewskiej, to jest wystarczając rekomendacją dla osoby, która ubiega się o objęcie najwyższego stanowiska w Boguszowie Gorcach.
– Jest to miasto pełne wyzwań. Tam trzeba wiele zrobić, żeby mieszkańcy byli dumni. Właśnie taką gwarancją jest młody człowiek. To nie jest osoba niesprawdzona, osoba z nikąd. Po pierwsze najaktywniejszy radny w Boguszowie, a po drugie znany w Wałbrzychu z pozyskiwania środków unijnych pracownik urzędu. Warto więc w takiego człowieka, jakim jest Waldemar Kujawa, inwestować. Jest skuteczny – podkreśla Anna Zalewska, posłanka na Sejm z Prawa i Sprawiedliwości.
Pozostali kandydaci z ogłoszeniem swoich planów czekają do chwili oficjalnego zarejestrowania ich komitetów wyborczych.

Norbert Grabowski / 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: