sowie

Wybory samorządowe, parlamentarne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-04-27 14:46

Ostatni komentarz: Ponoć w Parlamencie Europejskim łatwo mozna zarobić. Czy się stoi czy się leży 120 000e się należy.
dodany: 2009.05.16 23:15:46
przez: XYZ
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-13 09:40

Ostatni komentarz: Szanowni mieszkańcy Wałbrzycha głosujcie na Andrzeja Zibrowa. Gdyż jest to odpowiednia kandydatura na to stanowisko. Już jako prezes Wałbrzyskiej koksowni pokazał że jego działania są zdecydowane i zawsze osiąga wyznaczone cele.
dodany: 2009.03.19 20:20:10
przez: Marcin
czytaj więcej
Od jutra (w końcu) cisza
2011-10-10 09:17


W niedzielę pójdziemy do urn wyborczych oddać głos na kandydatów do sejmu i senatu. Wybierzemy tych, którzy będą reprezentować nasz region w parlamencie. Z ulic, skrzynek pocztowych, słupów i wycieraczek samochodów znikną w końcu ulotki i wizytówki osób, które walczą o mandat i wysokie wynagrodzenie. Bardzo wysokie. To przecież około 10 tysięcy złotych miesięcznie. Pieniądze... Jastrzębska spółka Węglowa kupiła 85 procent akcji wałbrzyskich Zakładów Koksowniczych Victoria. Zapłaciła za nie bagatela blisko 414 milionów złotych. Pracownicy spółki otrzymali gwarancję zatrudnienia na najbliższe siedem lat. Tego komfortu nie mają kierowcy Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego. Ich spółka ogłosiła upadłość.
 


Część z nich już rozgląda się za pracą. Komunikacja... W czwartek kilkudziesięciu z nich przyszło pod ratusz żądając rozmowy z gospodarzem miasta. Ich zdaniem - pod jego naciskiem – policja i inne służby utrudniają im pracę, nękając ciągłymi kontrolami. Jako dowód podają statystyki. W ciągu jednego dnia rekordzista sprawdzany był czternastokrotnie. Skoro już o transporcie. W Świdnicy pojawił się pomysł przywrócenia przejazdów kolejowych do Wrocławia. Po torach miałyby kursować szynobusy, które w ciągu 45 minut dowoziłyby pasażerów do stolicy Dolnego Śląska. Zdaniem urzędników rzecz możliwa do wykonania. Wracając do tematu. Jeśli nie pojadę na ryby, ze względu na pogodę, w ten weekend chętnie usiądę już przed telewizorem. Będzie cisza wyborcza, co oznacza, że nie będę oglądał kolejnych wywiadów, debat i reklam. Przez ostatnie kilka dni nie miałem już na to ochoty. Było tego po prostu za dużo. Zaczynało mnie już to męczyć. Zastanawiałem się nawet czy nie przerzucić się na M jak miłość. Ale dowiedziałem się, że Hanka Mostowiak znika z ekranu. Podobnie jak MPK, a teraz może i nawet prywatni przewoźnicy...


źródło: 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: