sowie

Wybory samorządowe, parlamentarne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-04-27 14:46

Ostatni komentarz: Ponoć w Parlamencie Europejskim łatwo mozna zarobić. Czy się stoi czy się leży 120 000e się należy.
dodany: 2009.05.16 23:15:46
przez: XYZ
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-13 09:40

Ostatni komentarz: Szanowni mieszkańcy Wałbrzycha głosujcie na Andrzeja Zibrowa. Gdyż jest to odpowiednia kandydatura na to stanowisko. Już jako prezes Wałbrzyskiej koksowni pokazał że jego działania są zdecydowane i zawsze osiąga wyznaczone cele.
dodany: 2009.03.19 20:20:10
przez: Marcin
czytaj więcej
Zacięty finał – znamy zwycięzców
2011-10-10 09:17

Monika Wielichowska oraz Patryk Wild. To zwycięzcy naszego konkursu wybierzposla oraz wybie-rzsenatora. Plebiscytu, który pokazał, kto w tych wyborach jest Waszym kandydatem do Sejmu i Senatu


Przez długi czas w grupie kandydatów na posłów prowadziła Katarzyna Mrzygłocka. Tuż na mecie, przysłowiowym rzutem na taśmę, wyprzedziła ja jednak Monika Wielichowska. To partyjna koleżanka posłanki Mrzygłockiej z Platformy Obywatelskiej. Dzięki smsom wyborców zdobyła 40,4 % Państwa głosów. Drugie miejsce przypadło Katarzynie Mrzygłockiej, która z przewagą 27 % uplasowała się przed Beatą Muchą z Prawa i Sprawiedliwości. Za Paniami Robert Jagła, który ostatecznie pokonał byłego „barona” Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Marka Dyducha. (odpowiednio 5,0 % i 2,7). Szóste miejsce przypadło Halinie Szymiec – Raczyńskiej, reprezentująca Ruch Palikota (1,5%), która utrzymała przewagę nad Wiesławem Natankiem z PiS (1,3%). Dalej Danuta Marosz z SLD -1,0 % i tracąca każdego tygodnia miejsca w rankingu Agnieszka Kołacz – Leszczyńska z PO (0,8%). Przewodnicząca rady miejskiej dogonił nawet Ryszard Michalak z Polskiej Partii Pracy. Poniżej 1 % głosów otrzymali również: Ilona Socha (z SLD), Bartłomiej Wolski (Ruch Palikota) i Kamil Zieliński (PiS). W kategorii wybierzsenatora zwycięstwo do końca dowiózł Patryk Wild z Komitetu Wyborców Rafała Dutkiewicza (36,2 %). Na drugie wskoczył Zbigniew Chlebowski, który o ponad 4 % wyprzedził Henryka Rataja SLD. Maciej Badora z PiS zdobył 4,3 %, Wiesław Kilian 2,1 % . Ani jeden sms nie wpłynął natomiast na Andrzeja Marciniaka z PSL. Wszystkim Czytelnikom dziękujemy za udział w plebiscycie, a kandydatom osiągniętych wyników.
źródło: 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: